Slata

Założona w lutym 1996 roku, obecnie Slata jest wiodącą firmą dystrybucji żywności w swoim regionie.

Migracja do zaawansowanego systemu ERP, dostosowując go do istniejących procesów

Zarząd firmy Slata postanowił przenieść swój system informacji korporacyjnej z SAP do 1C z maksymalnym zachowaniem architektury istniejących obwodów do integracji z zewnętrznymi systemami. Do tego projektu została wybrana 1C:ERP, platforma oprogramowania z kompleksową funkcjonalnością.

Projekt wdrożeniowy powinien był opłacić się kosztem posiadania SAP przez 3 lata, co potwierdziło jego ekonomiczną wykonalność.

Specjaliści AstroSoft (integrator systemowy) pomyślnie wykonali prace w zakresie dostosowania oprogramowania do specyfiki systemu klienckiego i szkolenia użytkowników do pracy z nim.

Wyzwania

erp challenges

Połączenie rozdzielonych systemów w jednolitą przestrzeń ERP

Informacyjny system Slata został w całości przeniesiony z SAP do 1C:ERP. W ramach projektu, większość modułów 1C:ERP zostało zakończono, a nowe podsystemy zostały opracowane obejmując:

Wyniki

erp implementation results
Podsystem integracji z zewnętrznym systemem zarządzania magazynami WMS Infor i systemem informacji geograficznej GIS Optimum
tick
tick
tick
tick
Podsystem automatycznej wymiany danych w części sprzedaży, sprawozdawczości z systemami kontrahentów z użyciem plików różnych formatów (xml, xls, txt, dbf itd.)
Integracja z mobilnymi systemami handlu
Podsystem funduszów i bonusów do zapewnienia przekazania działań promocyjnych od dostawców do dealerów
Podsystem skarbu i sprzedaży został stworzony zgodnie z istniejącymi zasadami firmy, z równoczesnym rozwojem funkcjonalności zarządzania wierzytelnościami w systemie
tick
Podsystem wyceny i zarządzania relacjami z klientami w ramach istniejącej w firmie polityki finansowej
tick
Również, zostały stworzone narzędzia do przeniesienia informacji normatywnej i referencyjnej, początkowych bilansów i pierwotnych dokumentów z poprzedniego systemu korporacyjnego SAP do nowego 1C:ERP
tick
Nowy system informacyjny wspiera pracę ponad 250 użytkowników, od 500 do 700 jednocześnie pracujących sesji. Ponad 1 milion operacji przechodzą przez system w ciągu roku (100 tysięcy w ciągu miesiąca, 3000 - w ciągu dnia). System zaspokaja potrzeby wszystkich użytkowników w zakresie prowadzenia dokumentacji.

Oprócz włączenia systemów do jednolitej przestrzeni ERP, oszczędzono znaczną kwotę w interesie klienta.

Powiązane Historie Nabywców

Automatyzacja całej działalności gospodarczej dla największej sieci stacji benzynowych w Gruzji z 1C:ERP.

Gulliver

Automatyzacja procesów biznesowych pozwoliła jednemu z europejskich liderów wśród producentów odzieży na rekordowe zwiększenie wydajności pracowników.
SPRZEDAŻ DETALICZNA
SPRZEDAŻ DETALICZNA

Masz pytanie?

Opowiedz nam o Sobie, a dobierzemy dla Ciebie najlepszą aplikację biznesową 1Ci dostosowaną do Twoich zadań.