Gulliver

Jeden z TOP-3 największych dystrybutorów zabawek w Rosji i jeden z europejskich liderów w produkcji odzieży dla dzieci i nastolatków.

Przyśpieszenie procesów i zwiększenie ich przejrzystości

Przed wdrożeniem proces stworzenia raportów finansowych w firmie zajmował około miesiąca, z niezbędnym połączeniem danych z 32 różnych systemów. Zgromadzona informacja wymagała dodatkowej ręcznej pracy i zasobów czasu do sortowania i sprawdzenia. Dlatego, kluczowe wyzwania i cele obejmowały:

Wyzwania

erp challenges
tick
Stworzenie zunifikowanego systemu zarządzania biznesem obejmującego wszystkie branże regionalne
tick
Zwiększenie przejrzystości i przyśpieszenie przetwarzania danych analitycznych
tick
Zwiększenie wydajności personelu

Zunifikowany system zarządzania biznesem do zwiększenia wydajności

W wyniku integracji 1C:Enterprise, wszystkie cele zostały zrealizowane, projekt opłacił się w ciągu 6 miesięcy próbnej pracy, poza tym firma otrzymała kilka dodatkowych korzyści:

Wyniki

erp results
Wydajność personelu w różnych działach zwiększyła się od 300% do 2400%.
tick
tick
tick
tick
Szybkość przygotowania raportów finansowych zwiększyła się o 200%.
Został wdrożony zunifikowany system dokumentów elektronicznych. Wyeliminowało to ryzyko podpisywania dokumentów bez odpowiedniego zatwierdzenia lub ich utraty w procesie. Szybkość zatwierdzenia również zwiększyła się.
Opracowanie zindywidualizowanego systemu rezerwacji do potrzeb biznesu, który automatycznie uwzględnia dynamikę sprzedaży kontrahentom. Oczekiwane zwiększenie obrotu (dział zabawek) wynosi co najmniej 10%.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki wdrożonym narzędziom do śledzenia krok po kroku wszystkich zmian, wprowadzonych przez użytkowników w systemie (change log).
tick
Centralizowane zarządzanie informacjami regulacyjnymi w systemie ERP.
tick
Zwiększona wydajność zarządzania należnościami dzięki dostępności informacji online o płatnościach rozliczeniowych, a także dodawanie specjalizowanych raportów do potrzeb biznesu.
tick
Kompletna automatyzacji skarbowości (w tym zautomatyzowane stworzenie płatności walutowych do banku klienta), która pozwala na odbieranie w trybie online informacji o aktualnych i oczekiwanych przepływów pieniężnych.
tick
Możliwość zarządzania bez zaangażowania specjalistów IT - w tym sprzedaż oddzielnemu klientowi, rabaty sezonowe i oferty specjalne w jednym zamówieniu lub na określony okres.
tick
Nowe narzędzia do zapewnienia elastycznej wyceny i aktualne reagowanie na potrzeby rynku. Na przykład, możliwość ustawienia różnych cen na towary w jednym dniu ("rano taniej"), regulowanie minimalnej (progowej) ceny i wyznaczenie indywidualnych progów rabatów dla klientów.
tick
Możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie.
tick
Zautomatyzowano łącznie 650 prac w tym usługi finansowe, logistyka, sprzedaż, zamówienia, zaopatrzenie, marketing, zarządzanie personelem itd.
tick

Powiązane Historie Nabywców

Slata

Wiodąca firma dystrybucji żywności przechodzi na zaawansowany system ERP w pełni dostosowany do istniejących procesów. Osiągnięto znaczny poziom oszczędności wydatków bez modyfikowania procesów pracy.

Bris-Bosfor

Integracja wszystkich procesów w jednolity kompletny system pomaga dużemu producentowi obuwia zwiększyć rentowność, wejść na nowe rynki i otworzyć 300 nowych sklepów detalicznych w krótkim okresie.
SPRZEDAŻ DETALICZNA
TEKSTYLIA

Masz pytanie?

Opowiedz nam o Sobie, a dobierzemy dla Ciebie najlepszą aplikację biznesową 1Ci dostosowaną do Twoich zadań.