Rozwiązania 1Ci ERP dla
Tekstyliów i Odzieży

Odpowiedź na wszelkie oczekiwania rynku

Zmiana na Sukces

Producenci tekstyliów i odzieży często stają przed problemami podczas monitorowania procesów takich jak produkcja materiałów, zarządzanie zapasami, główny harmonogram produkcji i kontrola jakości. Aby zapewnić bezbłędną pracę i monitoring danych w ciągu wszystkich kluczowych etapów produkcji, musisz wybrać niezawodne rozwiązanie automatyzacji biznesu.

Dlaczego potrzebujesz rozwiązań 1Ci dla Przemysłu tekstylnego

Indywidualne rozwiązania 1Ci ERP dla tekstyliów i odzieży automatyzują cały proces produkcyjny zaczynając od zamówień klientów do kontroli jakości i dostawy przesyłek do magazynów
textile erp software
Czy potrzebujesz pełnej kontroli nad procesem produkcyjnym, zapasami, dystrybucją, sprzedażą, księgowością finansową i budżetem?
textile erp
Czy jest Ci potrzebny prosty dostęp do najważniejszych danych biznesowych w każdej chwili, w dowolnym miejscu?
textile erp production
Czy chcesz uprościć produkcję tekstyliów uwzględniając wszystkie potrzeby i szczególności Twojego biznesu?

Po wdrożeniu 1Ci ERP dla tekstyliów

track apparel
Będziesz śledzić listę artykułów odzieży w ciągu procesu stworzenia bezpośrednio do dostawy i sprzedaży.
textile performance monitoring
Będziesz monitorować wydajność jednostek produkcyjnych w celu kontrolowania ich optymalnego obciążenia i zaopatrzenia w surowce w odpowiednim czasie.
erp for textile industry
Będziesz śledzić i regulować wszystkie niezbędne parametry produktu, takie jak rozmiar, kolor, ilość dla każdego sklepu i każdego etapu produkcji.
unify manufacturing stages
Zjednoczysz wszystkie etapy produkcji, w tym szycie, pranie, prasowanie i kontrola jakości do jednolitego systemu informacyjnego.
business performance reports
Będziesz otrzymywać raporty z wynikami działalności nie tylko z głównego zakładu lecz i ze wszystkich pomniejszych zakładów, działów, magazynów i sklepów.
control textile sales
Będziesz kontrolować sprzedaż i poziomy zapasów w sklepach detalicznych na jednolitym skonsolidowanym panelu wskaźników.

Podstawowe technologie

Rozwiązania biznesowe 1Ci dla sprzedaży detalicznej są oparte na wysoce elastycznym rozwiązaniu, sprawdzonym czasem i klientami

1C:ERP

Innowacyjna aplikacja do tworzenia systemów zarządzania przedsiębiorstwem, oparta na najlepszych światowych praktykach automatyzacji dużych i średnich przedsiębiorstw.

1C:Enterprise

Wysoce przystosowalna i konfigurowalna platforma rozwojowa do optymalizacji procesów takich jak operacje finansowe, księgowość, zarządzanie produkcją, zarządzanie sprzedażą, usługi korporacyjne i inne.

Historie klientów

Firmy, które codziennie wybierają rolę lidera i zwiększają skalę swojego biznesu

Fakel Trading House

Opracowanie zintegrowanego systemu zarządzania do wsparcia rozwoju największego producenta odzieży specjalnej.

Bris-Bosfor

Integracja wszystkich procesów w jednolity kompletny system pomaga dużemu producentowi obuwia zwiększyć rentowność, wejść na nowe rynki i otworzyć 300 nowych sklepów detalicznych w krótkim okresie.
TEKSTYLIA
TEKSTYLIA
Poproś o wersję demonstracyjną
Proszę wypełnić formularz a my dobierzemy dla Ciebie najlepszego partnera, aby zapewnić demo rozwiązań 1Ci dla Tekstyliów i Odzieży.