Rozwiązania 1Ci ERP
dla Transportu i Logistyki

Zdigitalizuj przepływy i sprostaj wyzwaniom rynku

Zmiana na Sukces

Logistyka jest wysoce konkurencyjną branżą, gdzie zmiana warunków rynku i zapotrzebowania klienta uciskają jak nigdy dotąd. Biznesy logistyczne mogą prosperować tylko dzięki aktualnej informacji, mając wszystkie zoptymalizowane i dobrze skoordynowane procesy. Z oprogramowaniem Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ERP) poczujesz różnicę.

Po wdrożeniu ERP od razu możesz zoptymalizować procesy dostawy i zaopatrzenia, efektywnie używać zasobów biznesowych i wykluczyć problemy koordynacji i planowania infrastruktury transportowej.

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP) stało się niezastąpionym narzędziem dla firm transportowych i logistycznych, które chcą udoskonalić procesy dystrybucji i skuteczniej zarządzać personelem.

Dlaczego potrzebujesz rozwiązań 1Ci

Z rozwiązaniami 1 Ci ERP do zarządzania logistyką i transportem, możesz efektywnie uprościć i zoptymalizować cały proces logistyczny, zaczynając od planowania zasobów i zarządzania zapasami do monitorowania w czasie rzeczywistym i kontroli jakości.
transport management software
Zwiększenie skuteczności wszystkich rodzajów użytkowników, niezależnie od tego, czy to są przewoźnicy lub klienci końcowi, poprzez zapewnienie im wyjątkowej usługi i aktualnych informacji
erp transportation management
Możliwość zarządzania logistycznymi i transportowymi węzłami z kilkoma pojazdami przyjeżdżającymi co minutę, i dziesiątkami tysięcy towarów i zamówień, przetwarzanych codziennie
erp software for logistics industry
Integracja procesów, specyficznych dla branży i skomplikowanych do jednego systemu, który może być kontrolowany zdalnie
Po wdrożeniu 1 Ci dla Transportu i Logistyki
manage transport infrastructure
Uzyskasz możliwość zarządzania infrastrukturą transportową dowolnej skali - od lokalnych operatorów 3PL do portów transgranicznych lub federalnych stacji autobusowych.
erp logistics
Będziesz zarządzać wszystkimi aspektami działalności logistycznej, takimi jak: rozrządzanie, kontrola wagi, magazyn, wysyłka, bezpieczeństwo, marketing i rejestracja online zamówień logistycznych i zakup biletów.
logistics erp software
Zapewnisz płynną wymianę informacji między przewoźnikami, kasjerami biletów, działami logistyki, kierownikami stacji, pasażerami i klientami korporacyjnymi.
logistics module in erp
Łatwo synchronizujesz narzędzia cyfrowe.
streamline data tracking
Ułatwisz monitoring i analizę danych we wszystkich kluczowych działach.
erp software for transport company
Będziesz monitorować parametry technologiczne poprzez integrację ze SCADA.

Podstawowe technologie

Rozwiązania 1Ci dla transportu i logistyki są oparte na wysoce elastycznym rozwiązaniu, sprawdzonym czasem i klientami oprogramowaniu do dygitalizacji biznesu

1C:ERP

Innowacyjna aplikacja do tworzenia systemów zarządzania przedsiębiorstwem, oparta na najlepszych światowych praktykach automatyzacji dużych i średnich przedsiębiorstw.

1C:Enterprise

Wysoce przystosowalna i konfigurowalna platforma rozwojowa do optymalizacji procesów takich jak operacje finansowe, księgowość, zarządzanie produkcją, zarządzanie sprzedażą, usługi korporacyjne i inne.

Historie klientów

Firmy, które codziennie wybierają rolę lidera i zwiększają skalę swojego biznesu

Utair

Utair obsługuje krajowe i międzynarodowe loty, wykonuje transportowanie ładunków. Linie lotnicze tworzą automatyzację łańcuchów dystrybucji, logistyki, zarządzania rachunkowością i zapasami z rozwiązaniami 1C.

Spb GUP Passazhiravtotrans

Kompleksowa automatyzacja dla jednego z największych przewoźników w Rosji.
TRANSPORT
TRANSPORT
Poproś o wersję demonstracyjną
Wypełnij formularz, a my dobierzemy dla Ciebie najlepszego partnera aby zapewnić demo rozwiązań 1Ci dla Transportu i Logistyki.